מדיניות משלוחים והחזרות

המידה לא תואמת? התחרטת מכל סיבה שהיא?

אדיקט מאפשרת החזרה של פריטים שלא נלבשו ולא הוסרה מהם תווית המחיר המקורית ושלא נעשה בהם כל שימוש .

*החזרות מתבצעות באמצעות דואר ישראל בלבד ואין אפשרות לבצע החלפה / החזרה בחנות*

ההחזרה מתבצעת ללא עלות באמצעות מדבקת הגוביינא ודף ההחזרה שמצורף לחבילה- בו מצוינות הוראות החזרה מפורטות.

אדיקט אינה אחראית לזמן העברת החבילה אלינו מדואר ישראל.

במקרה של החזרה – ניתן לקבל זיכוי לרכישה הבאה עד 14 ימי עסקים או זיכוי כספי בתוך 48 שעות (2 ימי עסקים) לאמצעי התשלום איתו שולמה העסקה תקבל הלקוחה החזר כספי בניכוי של 5% משווי הפריט או 100 ₪ הנמוך מבינהם. בסוף תהליך הזיכוי תקבלו אישור במייל.

החזר יינתן ללא החזרה של דמי המשלוח ככל ששולמו.

זיכוי יבוצע על ידי צוות האתר לאחר בדיקת המוצר ושלמותו בטווח זמנים שלא יעלה על 7 ימי עסקים מיום הגעת המוצר אלינו מדואר  ישראל.

*בימי מבצעים/סוף עונה/ פריטים בהנחה תינתן החלפה עד 5 ימי עסקים.

*  לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק מסט, אלא רק את הסט כולו על כל פריטיו.

* אין אדיקט אחראית על החזרת המוצרים באמצעות חברת דואר ישראל

 

אספקה ומשלוחים

משלוח עד הבית – המשלוח מגיע עם שליח עד הבית או מקום העבודה בהתאם לכתובת שציינת בהרשמה לאתר או בעת הרכישה. המשלוח יגיע אלייך בטווח של 1-3 ימי עסקים (ימי עסקים הינם ימי חול א-ה ואינם כוללים סופי שבוע, חגים ומועדים וערבי חג). השליחים שלנו עובדים בשעות היום בין 09:00-18:00 ומתאמים מראש את מועד ההגעה בהודעה או בשיחה מקדימה מול הלקוח. אנו ממליצים בשלב ההזמנה לציין את הכתובת למשלוח בה אתם זמינים במהלך שעות היום. אם פספסתם שיחה מהשליח הוא ינסה לתאם איתכם את המשלוח ביום שלמחרת.

אנו ממליצים לעבור על טופס אישור ההזמנה במייל ולראות שכל הפרטים נכונים ומעודכנים- הכתובת למשלוח וכן מספר הנייד להתקשרות עם השליח.

עלות המשלוח – בקנייה מעל 300 ש”ח באתר המשלוח הוא ללא עלות נוספת. בסכום קנייה הנמוך מ- 300 ש”ח יחוייב הלקוח בדמי משלוח בגובה 20 ש”ח בעת ההזמנה.
** הטבה זו נקבעת על פי הסכום הסופי של ההזמנה – לאחר שימוש בקוד קופון / זיכויים, במקרים אלו תהיה עלות של 20 ש”ח עבור המשלוח.

* ייתכנו עיכובים בהגעת השליח במידה ומדובר ביישובים, מושבים, קיבוצים וכן ישוביים מרוחקים: אילת, יישובי הערבה, יישובים מעבר לקו הירוק ואזור רמת הגולן. ביישובים אלה המשלוח יגיע אלייך בטווח של 5-8 ימי עסקים.